אוכל מיוחד בדיסני אורלנדו

כל המידע אודות אוכל ללא גלוטן, אוכל ללא סוכר, מאכלים לאלרגנים ועוד בדיסני אורלנדו

אורחי מלונות דיסני אורלנדו עם אלרגיות למזון או הצורכים אוכל מיוחד, כגון אוכל ללא גלוטן, אוכל ללא סוכר וכו' - יוכלו ליהנות בשהייה בדיסני אורלנדו! מסעדות דיסני אורלנדו מספקות מאכלים ללא גלוטן, ללא סוכר וגם מאכלים לאלרגנים. 

בעת הזמנת חבילת הנופש בדיסני אורלנדו, אנא יידעו אותנו כי יש אדם עם אלרגיות למזון, ואיזה סוג של אלרגיה או כל בקשה אחרת לאוכל מיוחד כדי שנוכל לעדכן את המלון. עם הגעה למלון תקבלו חוברת קטנה המכילה מידע אודות מסעדות המציעות מאכלים מיוחדים. כמו כן, במלון עצמו תוכלו לקבל את כל המידע אודות מסעדות בהם תוכלו לאכול.

הכנסת אוכל לפארקי דיסני אורלנדו

אורחים עם אלרגיות למזון או הצורכים אוכל מיוחד, יוכלו להכניס מזון לפארקי דיסני אורלנדו. בעת כניסה לפארקים אנא יידעו את צוות האבטחה. 

אוכל כשר בדיסני

ברוב המסעדות בדיסני וורלד המספקות שירות מלא ומאפשרות לבצע הזמנות* יוכלו לספק שירותי אוכל כשר  כאשר הזמנה מיוחדת בוצעה לפחות 24 שעות מראש על ידי הלקוח. יש צורך במסירת מספר כרטיס אשראי לביטחון.

דמי ביטול יילקחו בעבור הזמנת אוכל כשר  באם ההזמנה תבוטל בפחות מ 24 שעות ממועד תחילת השירות או במידה והמזמין לא מימש את השירות ללא הודעה של 24 שעות מראש. 

הארוחות הכשרות המוצעות מיוצרים על ידי חברת Weberman, והינם גלאט כשר  ומאושרות ע"י המועצה הרבנית אורתודקסית של דרום פלורידה ומועצת הכשרות הלאומית בארה"ב.

בחירות ארוחה והמחירים ישתנו בהתאם למיקום. למידע נוסף אודות ארוחות כשרות לחצו כאן>>