דיסני אורלנדו - מכתב תודה

תאריך פרסום: Aug 22, 2010 11:9:3 AM

יש כאלה שעבורם טיול לאורלנדו הוא דילוג בין שפע הפארקים והריזורטים שיש לאורלנדו להציע. זה עניין של טעם וסגנון הכרוך בלא מעט שעות נסיעה והזדחלויות בפקקים על כביש 4 וניסיון לתפוס את המרובה.

 לאלה שבוחרים בכל זאת להעדיף קונספט טיול שכזה ייתכן ונכון לבחור בשכירת וילה משפחתית באורלנדו + רכב המשמשים כבסיס מוצא ותנועה בין הפארקים השונים.

שונה היה הדבר במקרה שלי ושל משפחתי. אנו בחרנו להתמקד בדיסניוורלד ריזורט, על החוויה הדיסנית המיוחדת שלו ועל מגוון פארקי הנושא שהריזורט העצום הזה מכיל. גם אנו התלבטנו בין וילה מרווחת באחד מפרברי אורלנדו לבין שהייה באחד ממלונות הריזורט. הדילמה נפתרה במידה רבה בזכות ההיענות המהירה, הטיפול המסור והמחיר האטרקטיבי של "טל תעופה" העניקו לנו.

בחרנו בחבילה של 4 לילות בחדר משפחתי במלון Port O'rleans Riverside הממוקם בלב הריזורט בסמוך לפארק אפקוט + 5 ימי כרטיס הופר המקנה כניסה רב פעמית ולא מוגבלת לכל הפארקים של דיסניוורלד במהלך הימים הללו. הופתענו לגלות שמחיר השהייה במלון Port O'rleans דומה למחיר השהייה בוילות החיצוניות כשההישענות על התחבורה הפנימית של הריזורט פוטרת את הצורך ברכב צמוד המהווה מעמסה כספית נוספת.

בשורה התחתונה, ההחלטה הייתה למעלה מנכונה. היא לא רק הייתה החלטה כלכלית חכמה אלא גם העצימה את החוויה של הביקור בדיסני וורלד. דיסני זה לא רק הביקור בפארקים והשימוש במתקנים ובאטרקציות.

 דיסני זו חוויה כוללת העוטפת אותך בכל רגע ורגע כשאתה שוהה בתוך הריזורט עצמו. ראיתי את הפקקים על כביש 4 ובכניסות לחניוני הפארקים. ממש שמח שלא היינו צריכים לעבור זאת יומיום. למרות ההצטופפות של 5 נפשות בחדר אחד נהנינו מהשהייה בכל רגע ורגע. המלון המעוצב בסגנון הדרום הכפרי של ארה"ב (סוג של אגדה מרק טווינית) על ה- Food Court העשיר שבו עם מחירים סבירים ונסבלים, עושר הגינון שמסביב, השבילים הקסומים בסמוך לנחלים ותעלות המים והתחבורה הנוחה והחינמית לכל אחד מקצוות הריזורט – כל אלה יצרו מעטפת חווייתית שהייתה חלק בלתי נפרד מהביקור.

אפילו צ'ק אין לטיסה מאורלנדו לניו יורק ניתן היה לבצע במלון במלון בבוקר, לקבל כרטיסי עלייה למטוס, להשאיר להם את המזוודות הכבדות, לבלות את היום באחד מהפארקים של הריזורט ולהגיע בערב בנוחות ובקלילות לשדה התעופה, ישר לשער היציאה.

נוסף לכך גיליתי שאת הרכב ששימש אותנו לנסיעה ולטיול מניו יורק ועד אורלנדו ניתן להחזיר ב- Car Care - מתחם מיוחד בתוך דיסני ריזורט לטיפול במכוניות שכורות. תענוג. הגעתי עם הרכב למלון Port O'rleans, פרקנו הכול ונסעתי 5 דקות נסיעה בכבישי הריזורט ל- Car Care. בתוך דקה נוספת סיימתי את החזרת הרכב והוסעתי חזרה למלון בשאטל מטעם חברת ההשכרה.

לסיכום – ההמלצה שלי (בכפוף לסגנון ולטעם האישי של כל אחד כמובן) היא לבחור בחוויית דיסני כוללת שהשהייה בתוככי דיסניוורלד היא חלק ממנה.

 

עמית לבני