האטרקציות הקסומות של דינסיוורלד לשנת 2019

תאריך פרסום: Jan 17, 2019 3:48:57 PM

כבר כמעט 50 שנה דיסניוורלד באורלנדו פלורידה הוא פארק השעשועים הגדול בעולם שמספק חוויות קסם ללא גבולות. בתחומו 25 בתי מלון בכל הרמות והוא מורכב מ 4 פארקים נושאים ראשיים.

דיסני יוצר חידושים כל הזמן ולהלן תקציר האטרקציות החדשות לשנת 2019:

1. בפארק מג'יק קינגדום - הממלכה הקסומה, הלונה פארק: מסיבה עם מיקי והחברים ומופע זיקוקים מרהיב מעל טירת סינדרלה.

2. באולפני סרטים של דיסני - הוליווד סטודיוס, לשעבר MGM: מדינה חדשה – צעצוע של סיפור, מסיבות עם משפחת סופר על ומפלצות בע"מ. ביקור באקדמיה ובמסלול המרוצים של ספידי מקווין מתוך סידרת הסרטים "מכוניות".

3. בפארק ממלכת החיות – ספארי אמיתי עם חיות אמיתיות כמו באפריקה: פסטיבל ריקודים וחגיגות של מלך האריות, ואטרקציה חדשה – מדינת פנדורה של אווטר.

4. בפארק אפקוט - עולם העתיד ותצוגת 11 המדינות מהגדולות בעולם: פסטיבל אומנות, אוכל ובידור, מופע אור קולי ייחודי של לייזרים וזיקוקים, וביקור באטרקציה חדשה – ממלכת ארנדל הקפואה של אנה ואלזה.

5. ולהשלמת החגיגה - 2 פארקי מים - לגונת טייפון וחוף בליזארד, מגרשי מיני גולף, מגרשי גולף מיקצועי ומרכז ספורט ענק -  ESPN.

הטבות מיוחדות לרוכשי חבילות דיסני

דיסני יצר חוויה מושלמת ולרשות אורחי בתי המלון שלנו יש 5 הטבות בלעדיות שחוסכים להם זמן יקר, מוסיפים נוחות לחופשה וגורמים לה להיות מהנה ומבדרת במיוחד. החבילה שלנו כוללת את הבונוסים הבאים, בחינם:

1. כניסה לפארקים מחוץ לשעות הפתיחה הרגילות Magic Hours.

2. כניסה ללא תור לאטרקציות Fast Pass , ואפשרות להזמינה בבית 60 יום לפני ההגעה. הלקוחות מקבלים צמיד אלקטרוני המשמש גם ככרטיס הכניסה לחדר ולפארק.

3. הסעות חופשיות בין המלון והאתרים. אין צורך לשכור רכב בדיסני.

4. הסעות משדה התעופה של אורלנדו למלונות דיסני ובחזרה.

5. ברוב בתי המלון של דיסני בריכות עם מגלשות, משחקי מים, הקרנת סרטי דיסני ועוד פינוקים.

בואו להנות מחוויה משפחתית גדולה מהחיים, בפארקים של דיסניוורלד!