המלצת מלון - אנימל קינגדום לודג' *****

תאריך פרסום: Sep 30, 2014 5:33:52 AM

אנימל קינגדום לודג' מלון מומלץ!!!... המלון ממוקם בתוך מתחם דיסני וורלד אורלנדו והינו מלון אפריקאי קסום המשתרע על פני 43 אקרים של שמורת חיי בר. בנוי כמו כפר בקתות אפריקאי מסורתי, באופן שמאפשר נוף מרהיב לסוואנה ולחיי הבר הסובבים. המלון נושא את אורחיו היישר לאזורי הפרא של אפריקה ומציע נופים נרחבים של צמחיה אפריקאית ובע"ח, תקרות סכך, ריהוט זהוב המגולף בעבודת יד, אח בוץ אמיתי ופריטים אפריקאים מסורתיים.

אורחי המלון מוזמנים להתענג על מטעמי המטבח האפריקאי בשתי המסעדות עטורות הפרסים של המלון "ז'יקו" ו"בומה", לצאת לסיור מודרך בסוואנה, ולהירגע בבריכה מקסימה. עם כל זאת ועוד, מלון ממלכת החיות של דיסני הוא בחירה ניפלאה במיוחד לחופשה בדיסני וורלד!

מפגש עם בע"ח מרגשים!!! עם מעל ל-30 מינים של חיות בר המשוטטות ברחבי הסוואנה הטרופית של המלון, מלון ממלכת החיות מעניק הזדמנות מיוחדת לצפות בבע"ח אקזוטיים, מבעד לגומחות מיוחדות עם חלונות זכוכית הפזורות ברחבי המלון, ומן המרפסות של חלק מחדרי האירוח. בין בעה"ח ניתן לראות זברה, אנטילופה, אימפלה, ג'ירף מרושת, אייל תומפסון, גנו, עגור, נשר ועוד... לחוויה בלתי נשכחת ניתן להשתתף ב"ספארי וואניאמה"- להיתקל מקרוב בחיות הבר, ולהנות מסעודה דרום אפריקאית טעימה ב"ז'יקו". לפרטים נוספים אודות אנימל קינגרום לודג' לחצו כאן>>