הממלכה הקסומה של דיסני וורלד באורלנדו מתרחבת

תאריך פרסום: Jan 27, 2011 8:10:38 AM

חדש

הממלכה הקסומה של דיסני וורלד באורלנדו מתרחבת:

פרוייקט ההגדלה של מדינת פנטזיה  FANTASYLAND יוצא לדרך. במהלכו תוכפל שטח המדינה ותכלול בית חדש לאריאל – בת הים הקטנה, אטרקציה חדשה – נסיכות דיסני, רכבת הרים חדישה וקרוסלה חדשה: דמבו – הפיל המעופף .

האתר אמור להיפתח בשלבים לקראת סוף השנה ולהלן פירוט האטרקציות:

1. אריאל – בת הים הקטנה: מסע אל מתחת לים בעקבות בת הים הקטנה וחבריה. אטרקציה חדשה לגמרי לטיול בהרפתקאותיהם מעל ומתחת למים לצלילי השירים של הסרט הידוע. 

2. הטירה של היפה והחיה – נמצאת מעבר לגשר אבן עתיק ליד אטרקציית בת הים הקטנה. היא כוללת מסעדה אלגנטית עם גלריה המיועדים לישיבה של 500 איש. המסעדה בנויה כמו  האגף המערבי של טירת הנסיך מהסרט היפה והחיה. לידו תמצאו את הכפר של בל והטברנה של גסטון , שניהם דמויות מרכזיות של הסרט הקלאסי של דיסני. 

3. בתוך הכפר תוכלו לבקר בבית של בל. ההתחלה היא בסדנה של מוריס ומשם ממשיכים בנסיעה לספריה של הנסיך לפגישה אישית עם בל ולומייר. במהלך הביקור מתרחשת חוויה אינטראקטיבית של בל כפי שהיא חוותה אותה בעבר הרחוק.

4. רכבת הרים חדישה שלגיה ושבעת הגמדים – THE SEVEN DWARFS MINE TRAIN,  ביקור במעמקי מכרות יהלומים על רכבת הרים מיוחדת וחדישה שנוסעת קדימה ואחורה כמעין ריקוד לצלילי המוסיקה של סרט האנימציה המפורסם – שלגיה ושבעת הגמדים.

5. בית נסיכות דיסני –THE PRINCESS FAIRY TALE HALL,  סינדרלה, רפונזל ונסיכות אחרות יארחו את המבקרים בביתם החדש בסגנון מלכותי עתיק כפי ששלגיה הייתה עושה. 

 

6. קרוסלה חדשה Dumbo the Flying Elephant . בתמונה למעלה

7. Barnstormer – רכבת הרים חדשה באירוח של גופי.

כל זה יהפוך את הביקור בממלכה הקסומה לעוד יותר מהנה.

 

חבילת נופש בעולמו הקסום של דיסני וורלד אורלנדו החל מ 375 $ לאדם, כוללות:

 

באפשרותכם בתוספת תשלום של 45 $ לרכוש מעבר בין הפארקים לכל תקופת תוקף הכרטיס.

בנוסף באפשרותך בתוספת תשלום של 50 $ לרכוש כניסות לאטרקציות נוספות של דיסני.

לשירותכם מגוון מוצרים משלימים בפלורידה: מירס הסעות ומרכז החלל קנדי.

 

נשמח לעמוד לרשותכם לפרטים נוספים, טלפון להזמנות 03-7952144.