חגיגות קריסטמס והשנה החדשה בפארקי דיסני

תאריך פרסום: Nov 17, 2014 10:44:24 AM

דצמבר זו תקופה קסומה וצבעונית לחופשה בדיסני וורלד אורלנדו. כל ארבעת הפארקים ו-25 בתי המלון שבדיסני קושטו בתפאורה מרהיבה. כמו כן, יתקיימו אירועים חגיגיים ומיוחדים בכל התקופה ללא תשלום נוסף.

בביקור בממלכה הקסומה תוכלו לצפות בהצגה המבוססת על הסרט הידוע "לשבור את הקרח". המופע המרהיב יתקיים על הבמה המרכזית שבטירת סינדרלה. במחזה יופיעו הדמויות המובילות מתוך הסרט – אלזה, אנה, אולף – איש השלג החביב וקריסטוף – איש ההרים. נקודת השיא במופע היא כשהמלכה אלזה משתמשת בכוחות המיוחדים שלה כדי להפוך את הטירה של סינדרלה לארמון קרח מקסים ביופיו. אסור להחמיץ!!! ההצגה מתקיימת כל ערב בשעה 18:15 עד התאריך 31.12.14.

הביקור באפקוט הוא טיול מסביב העולם כשבכל מדינה יש חוויות מיוחדות ואוכל מקומי. ישתלבו בו חוש הטעם, הראיה, והשמיעה. בבמה המרכזית תוכלו ליהנות מקונצרט עם תזמורת מלאה ומקהלה מיוחדת שתחגוג את סיפור הקריסטמס. בנוסף תוכלו לראות תצוגת נרות. כל ערב עד התאריך 30.12.14.

באולפני הסרטים של דיסני תתקיים הופעה מיוחדת של 'משפחת אוסבורן' שכוללת ריקודים ואורות מיוחדים בסינכרוניזציה מדהימה למוסיקה. המופע יתקיים לאורך רחוב אמריקה, עד לתאריך 4.1.15.