חגיגית אביב 2017 בדיסני

תאריך פרסום: Jan 22, 2017 9:52:52 AM

האביב כבר בפתח והחורף מאחורנו - ולהלן מידע על אירועים מיוחדים וחדשים לאביב בפארקים של דיסני:

בפארק אפקוט החל מ 20.1.17 – מתקיים פסטיבל חדש לאומנות בינלאומית המשלב גם קולינריה מהעולם. במשך 6 סופי שבוע ציבעוניים במיוחד יוצגו עבודות אומנות ומאכלים מיוחדים. בנוסף יוצגו מבחר מופעי ברודווי כגון מלך האריות, אלאדין ועוד. בנוסף יתקיים פסטיבל הפרחים והגנים במשך 90 יום, החל מ 1.3 ועד 29.5. במהלכו אפשר יהיה להזמין מקומות ישיבה במסעדות נבחרות ולצפות מהם במופע הזיקוקים.

בפארק הממלכה הקסומה אחרי השקיעה יתקיים המופע המרכזי “Once Upon a Time.”. המופע חדש על טירת סינדרלה כולל את הסיפור הקלאסי המפורסם של דיסני – היפה והחיה וזאת למלות 25 שנה לצאת הסרט לאקרנים. ההצגה החדשה תוקרן בטכניקה חדשנית של תלת מיימד ותאיר את הטירה באורות שלא ניראו עדיין. את הקריינות לוקחת על עצמה הדמות המרכזית בסרט -  Mrs. Potts שנעזרת ב Chip וישולבו גם קטעים מסרטים אחרים כגון פיטר פן ופו הדוב. כמובן שיופיעו  גם החיה ואהובתו בל, ג'סטון ואסור לפספס את חזרתו המרשימה לנסיך החלומות. ולסיום החגיגה יהיה מופע זיקוקים מרהיב מעל הטירה של סינדרלה. בנוסף בממלכה הקסומה יתקיימו ערבים סגורים המאפשרים גישה ישירה וללא תורים לאטרקציות מבוקשות.

בפארק המים טייפון לגון תיפתח באביב אטרקציה חדשה של גלישת אבובים משפחתית קלה, בשם: Miss Adventure  Falls. תחילת מסע הרפטינג הוא בעליה חדה ואחר כך ירידה מתונה במים סוערים

ומגוון מפלי מים במסגרת חיפוש אוצרות עתיקים וישנים. כל המסע לוקח 2 דקות.

כאמור - החופשה בדיסני אינה מושלמת בלי ביקור בפארקי המים של דיסני, בתוספת קטנה של 60$ לאדם...