מלונות דיסני ברשימת 10 המלונות משפחה הטובים בעולם!

מלונות דיסני ברשימת 10 המלונות משפחה הטובים בעולם!

תוצאות המלצת הגולשים ב-TripAdvisor קובעים - אורלנדו עם המלונות הטובים בעולם למשפחות. אורלנדו נמצאת במקום הראשון ברשימת בתי המלון הידידותיים למשפחות - Family Friendly Hotels. בתוצאות הסקר נבחרו 6 מלונות מתוך 10 הראשונים באזור אורלנדו. 2 מתוכם במתחם דיסני וורלד אורלנדו!!!

Disney's Beach Club Resort

מלון דיסני "ביץ' קלאב" הוא מלון פאר בסגנון ניו אינגלנד, המוצל על ידי עצי אלון רחבים ושוכן לחוף אגם יפהפה, אשר מהווה מוקד לפעילות משפחתית כמו השכרת כלי שיט ודיג. במלון ישנה ארץ פלאות חלומית הכוללת בריכות, מפלים, נהר מעגלי, מגלשת מים, סיפון שיזוף מוגבה, בר ומסעדת גריל נפלאה.

אורחי המלון מוזמנים לצפות בשפים המצויינים, לגלות את מועדון הבריאות הפתוח 24 שעות ביממה, להשתרע על החוף הלבן, או להתפנק ב-3 בריכות קריסטל שקטות ו-7 מוקדי ספא הפזורים בשטחי המלון. כמו כן המלון מציע מרכז פעילות תחת פיקוח לילדים בגילאי 3-12, המאפשר להורים לבלות "בראש שקט".

The Bay Lake Tower at Disney's Contemporary Resort

בית מלון חדש בדרגת דלוקס במתחם דיסני וורלד אורלנדו. המלון כולל 295 וילות המתאימות למשפחות של עד 9 נפשות. כמו כן ניתן לחלק כל ווילה לשניים, כך שכל חלק יתאים  ל-5 נפשות. המלון ממוקם סמוך למלון הראשון של דיסני-  בפארק  קונטמפוררי עם קשר ישיר לממלכה הקסומה של דיסני. לרשות האורחים גשר המחבר את 2 בתי המלון.

הנוף הנשקף מכל חלון הוא מקסים ולרשות הלקוח מגוון חדרים –  סטודיו, חדר שינה אחד, 2 חדרי שינה, 3 חדרי שינה או גרנד וילה.

מה מיוחד במלונות אלו? במלונות המשפחתיים כל החדרים גדולים ומתאימים ל-5 איש. מצוידים באביזרים נלווים לנוחות המשפחות כגון מקרר, מכונת קפה,   WIIאו Xbox. בנוסף במלון תוכלו ליהנות מבריכות גדולות עם מגלשות וגם אזור מים המיועד לילדים קטנים ופעוטות.  

מלונות דיסני עכשיו במבצע להזמנות לחצו כאן