מלונות מומלצים בדיסני אורלנדו

תאריך פרסום: Aug 31, 2014 8:30:2 AM

בתי מלון מומלצים בדיסני אורלנדו ברמה של 5 כוכבים: דיסני יאכט קלאב (Disney's Yacht Club Resort ®) ודיסני ביץ קלאב רזורטס (Disney's Beach Club Resort ®)

המלונות נמצאים במיקום המרכזי ביותר בדיסני וורלד אורלנדו - במרחק הליכה מאפקוט וליד אולפני הסרטים של דיסני (MGM). במלונות המפוארים תמצאו חדרים מרווחים המתאימים ל-5 איש, בריכה גדולה עם מגלשות מים וג'קוזי. הם ממוקמים על שפת אגם מקסים עם טיילת מהממת המכילה מבחר מסעדות ובתי קפה.

דיסני יאכט קלאב ודיסני ביץ קלאב רזורטס בנויים בסיגנון ניו אינגלד עם דקורציה של אנייה ויספקו לך את האווירה לנופש מושלם בעולמו הקסום של דיסני וורלד אורלנדו. 

בית מלון דיסני ביץ' קלאב *****

בית מלון דיסני יאכט קלאב *****

מלון דיסני "ביץ' קלאב" הוא מלון פאר בסגנון ניו אינגלנד, המוצל על ידי עצי אלון רחבים ושוכן לחוף אגם יפהפה, אשר מהווה מוקד לפעילות משפחתית כמו השכרת כלי שיט ודיג. במלון ישנה ארץ פלאות חלומית הכוללת בריכות, מפלים, נהר מעגלי עצל, מגלשת מים, סיפון שיזוף מוגבה... למידע נוסף לחצו כאן>>

בית מלון דיסני יאכט קלאב הוא מלון פאר הממוקם בסמוך לאגם. מסביב למלון אדריכלות נוף מדהימה. המלון הוא המארח הרשמי של קבוצת היאכטה הגדולה של אנגליה. המלון עוצב ע"י האדריכל רוברט איי.אם. שטרן – המפורסם אודות הבתים שבנה בחוף המזרחי – 5 המלונות סיפור... למידע נוסף לחצו כאן>>