מרכז פעילות ספורט בדיסניוורלד אורלנדו

תאריך פרסום: Aug 18, 2019 7:14:40 AM

ESPN Wide World of Sports Complex

דיסני וורלד אורלנדו שמחה להודיע על הפעילות של מרכז הספורט החדש של דיסני ESPN. גודל המרכז החדש הוא 230 אייקר (כ 1 קמ"ר) ומיועד אך ורק לאירועי ספורט שונים. אפשרי לבצע בו מעל ל 60 סוגי ספורט. מתקיימים בו אלפי אירועים מידי שנה ע"י אתלטים מיקצועיים או חובבים. הוא מיועד לאימונים או לתחרויות, לקבוצות או לבודדים. אפשרי גם להגיע רק לצפות באימונים או בתחרויות.

הכניסה אליו היא חלק מהכניסות הנוספות שאפשר לרכוש בתוספת תשלום של 110 $ לאדם. היא כוללת את  האטרקציות הבאות של דיסני, לבחירה: 2 פארקי מים - לגונת טייפון, חוף בליזארד, אפשרות למשחק גולף אחד – OAK TRAIL GOLF COURSE, משחק אחד מיני גולף במגרש גני פנטזיה וכן כאמור כניסה למרכז הספורט של דיסני ESPN (לאירועים מסוימים יידרש כרטיס נפרד).

להלן מידע נוסף באנגלית מתוך האתר של דיסני:

ESPN Wide World of Sports Complex

Play at the next level at ESPN Wide World of Sports Complex. These 230 acres of professionally run, state-of-the-art facilities host over 60 sports and thousands of events for athletes of all ages and abilities. Train and compete with your team or catch the excitement as a spectator in this grand sports setting where classic athletic ideals meet contemporary innovation.