ספורט פעיל בדיסניוולרד

תאריך פרסום: Oct 30, 2016 8:51:13 AM

כשמבקרים בדיסני וורלד אורלנדו מומלץ למצוא גם זמן לפעילות ספורטיבית. להלן מידע על מספר אפשרויות כדי להינות מעולם הספורט שיש לדיסני להציע.

1. טניס - יש מספר מגרשים מוארים בבתי המלון 5 כוכבים. אורחי בתי המלון שלנו יכולים להזמין תמורת מחיר סימלי מגרש למשחק זוגי או אימון קבוצתי. שעות הפעילות מ 8 בבוקר ועד 10 בלילה.  כמובן שיש צורך בלבוש הולם ונעלי ספורט. חלק מהמגרשים הם מחימר. כל המקדים להזמין– זוכה.

מגרשי טניס נמצאים בבתי המלון הבאים: סרטוגה ספרינגס,  ביי לייק טאור ליד קונטמפוררי, אנימל קינגדום באזור הוילות של קידני , אולד קי וסט ליד הבריכה, במלון יאכט וביץ קלאב.

כמוכן אפשרי לקחת גם שעורי טניס באופן פרטי או בקבוצה.

2. חץ וקשת - במלון פורט ולידרנס: לאחר אימון קצר, וכשהיד יציבה, תוכלו לירות חץ מתוך הקשת לעבר המטרה. תקבלו טיפים ותרגילים. לגילאי 7 ומעלה.

3. אופניים - אפשרות לשכירת אופניים רגילות למבוגרים, אופני ילדים עם גלגלי עזר ואופניים ל 2 או 4 או 6 איש. הדווש ברחבי דיסני וורלד אורלנדו בשבילי יער, לאורך נהר או בטיילת על שפת אגם. יש מספר נקודות לאיסוף האופניים בבתי מלון נבחרים של דיסני, כדלקמן: בורד וולק, קרביין ביץ, פורט אורלינס, אולד קי וסט ווילדרנס לודג'.

4. מיני גולף - לרשותך 2 מיגרשים, הראשון: Disney's Winter Summerland ממוקם ליד פארק המים בליזרד בייץ ומכיל 18 תחנות בכל אחד מ 2 המסלולים: קיץ וחורף. המגרש השני - Disney's Fantasia Gardens ממוקם ליד פארק אפקוט ומכיל 18 תחנות בכל אחד מ 2 המסלולים המבוססים על סרט האנימציה הקלאסי הידוע של דיסני - פנטזיה.

5. רכיבה על סוסי פוני אפשרי במלון פורט ולידרנס כל יום החל מ 10 בבוקר ועד 5 אחה"צ. מיועד לילדים החל מגיל שנתיים ועד משקך מקסימלי של 80 פאונדס וגובה של 48 אינצ'ים.

6. כמוכן יש אפשרות לרכיבה משפחתית בקרון עגלה רתום לסוסים.

7. סגווי - אפשרית רכיבה על הכלי המיוחד הזה במלון פורט ולידרנס במסלול בן כשעתיים. לאחר הדרכה קצרה וציוד מיגון מתאים יוצאים לרכיבה מודרכת במסלול יחודי.

8. ESPN - ספורט קומפלקס, מיועד לחובבים או מיקצוענים בקבוצות מאורגנות שרוצות להתאמן במיגרשים מיקצועיים בהדרכת מומחי הספורט של דיסני וכולל גם מעבדות ספורט משוכללות.