צמיד חכם בדיסני וורלד אורלנדו

תאריך פרסום: Nov 28, 2013 1:21:0 PM

בדצמבר 2013 דיסני משיקה בפארקים באורלנדו מערכת ניהול חופשה בשם: MYMAGIC+

 

למעשה זהו צמיד חכם והוא מפעיל מערכת חדשה שצפויה לשנות את חווית הבילוי בפארק השעשועים הידוע אותו פוקדים מידי שנה כ 30 מיליון מבקרים. התוכנית של דיסני, בהשקעה של למעלה מ 800 מיליון דולר אמריקאי, נועדה להפוך את הביקור בפארק של דיסני לנוח יותר. הצמיד מחליף למעשה את הכרטיס האלקטרוני והוא משמש גם כמפתח לחדר, ככרטיס כניסה לפארקים, כאמצעי תשלום, באמצעותו מזמינים את הכרטיס ללא תור ומקום ישיבה במסעדה נבחרת. הוא חלק מחבילת דיסני שלנו וניתן ללא תוספת תשלום.

בעתיד התוכנית החדשה תאפשר למשתמשי סמארטפון להוריד אפליקציה חדשה שתבחור מראש בתוכנית מעבר מהיר בתוך הפארק. כלומר חווית דיסני מתחילה עוד לפני שהלקוח יוצא מהבית לחופשתו. במחשב האישי יירשם הלקוח לקבלת צמידים אלקטרוניים, לפי הצבע שיבחר, אותם הוא יקבל בקבלה של המלון בדיסני בתוך הפארק מיד עם הבידוק לשהייה שם.

כאמור הצמיד האלקטרוני נמצא כעת בסוף תהליך הניסוי וצפוי להיכנס לשימוש מלא לקראת כריסטמס וחג המולד בדצמבר 2013. הצמיד החדש ישמש לא רק כמפתח הכניסה לחדר במלון דיסני אלא גם ככרטיס הכניסה לפארק, כרטיס לעקיפת התורים וכן כרטיס אשראי לתשלום עבור המוצרים שנרכשו ברחבי הפארק.