שירותים מיוחדים לנכים, מוגבלים ועיוורים בדיסני!

תאריך פרסום: Sep 01, 2016 8:33:53 PM

Disney Guests with Disabilities

בתי המלון וארבעת הפארקים של דיסניוורלד באורלנדו מותאמים ללקוחות נכים ובעלי מוגבלויות שונות  המבקרים בעולמו הקסום של דיסני. חדרים מסויימים בבתי המלון, כמעט כל האטרקציות, המסעדות, החנויות וההצגות מותאמות לגישת נכים בכיסא גלגלים. לפעמים יש צורך בבן משפחה מלווה שיעזור ובמיקרים מיוחדים יוכלו האורחים להיעזר בצוות המקומי המיומן והערוך לעזור להם בכל עת. השירות מיועד לא רק לנכים קבועים אלה גם לאלו שמוגבלים עקב פגיעה זמנית או עצם שבורה. כמוכן הוא מיועד גם לכבדי שמיעה ולבעלי ליקוי ראיה. כל אמצעי התחבורה של דיסני – אוטובוסים, רכבות וסירות הותאמו אף הם לקלוט כיסאות נכים והוכנו בהם נקודות עגינה וחגורות ביטחון. לבאים עם רכב עצמאית - הוכשרו מספר מקומות חניה שמורים לנכים ליד שער הכניסה לפארקים של דיסני. בהגעה למגרש החניה של דיסני יכוונו הסדרנים את הנהג למקומות חניה אלו. לתשומת לב – עלות חניה יומית 20$.

כאמור - יש חדרים המיועדים לנכים ומוגבלים בכל אחד מ 25 בתי המלון של דיסני בתוך המתחם.

בכל הפארקים של דיסני הותאמו שירותים מיוחדים לנכים.

דיסני גם נערך לארח במתקניו עיוורים הנעזרים בכלבי נחיה ובתנאי שהם קשורים לבעלים בריתמה מיוחדת או בחגורה. במיתקנים מסוימים הם לא יכולים לעלות ולכן הם צריכים להישאר בכניסה לאטרקציה עם בן משפחה.

ללקוחות כבדי השמיעה הוכנו מכשירים אלקטרוניים מתקדמים עם מסך מיוחד עליו יופיעו ההסברים על האטרקציות. מכשירים אלו ניתנים בחינם והלקוח נדרש רק להשאיר עירבון. מכשירים אלו הופכים את החוויה לרב חושית המעבירה את התחושה לנעשה בסביבה הקרובה.

למבקרים בעלי נכויות מיוחדות ניתנת האפשרות להתייעץ בחינם עם מומחים מיוחדים הנמצאים בדלפקי שירות הלקוחות ברחבי מתחם הפארק כדי לקבל ייעוץ, הכוונה, טיפים והדרכה ספציפית לבעיה שלהם.

למתקשים בהליכה יש אפשרות לשכור קלנועית חשמלית. רצוי להזמין מראש כי המלאי מוגבל.

כמוכן אפשרי לשכור בכל אחד מהפארקים בדלפקי שכירות - כיסאות גלגלים.

המטרה של כל זה - להגביר גם לנכים ומוגבלים את ההנאה מדיסני וורלד ולהפוך אותה למושלמת.

ספר הנחיות מפורט עם מידע רב שימושי הוכן במיוחד לאוכלוסיה מיוחדת זו והוא זמין בחינם בכל מלון ופארק של דיסני. רצוי להיעזר בו כי הוא מספק פרטים מלאים ומסביר את השירותים המיוחדים לנכים כגון מיקום חנויות מיוחדות, בתי שימוש מותאמים, עזרה ראשונה, מיקום טלפונים מיוחדים, שירות הסעות לנכים וכניסות מיוחדות לנכים באטרקציות השונות. כמוכן מספק המדריך הנחיות והוראות עליה למיתקנים השונים ואיזה מהם מאפשרים ללקוח להישאר בכיסא הגלגלים בזמן הנסיעה במתקן ובאיזה מתקנים צריך לעבור לקרונית עצמה.

כאמור - הוא ניתן בחינם בדלפקי שרות לקוחות בכל ארבעת הפארקים של דיסני: הממלכה הקסומה, ממלכת החיות, אפקוט סנטר, אולפני הסרטים של דיסני  Hollywood Studios-MGM, ב 2 פארקי המים ודלפקי הקבלה בכל בתי המלון של דיסני. במדריך יש גם הסבר. 

לסיכום – לאורחים המוגבלים המבקרים בדיסני וורלד אורלנדו יש מגוון אפשרויות שיעזרו ויהפכו את הביקור לקל יותר עקב פעולות הנגשה נרחבות שדיסני נקט לאחרונה.

לפרטים נוספים: אפשר להתקשר: 407-824-4321+